Promocje

 

Tani kurs prawa jazdy – promocyjne ceny w OSK Fallcon Poznań. Promocje, rabaty i upusty w naszej szkole jazdy

 

cena do negocjacji – Przy zapisie kilku osób, negocjuj cenę !!!.

Telefon do negocjacji 604796978

 

Super ceny po zapisie przez internet:

Kategoria B 2725zł -w cenie kursu: Badania lekarskie, zdjęcie do prawa jazdy, materiały do nauki ( Podręcznik kierowcy kat. B + płyta CD z programem egzaminacyjnym). Płatność za kurs w ratach.

Kategoria A 2475zł -w cenie kursu: Badania lekarskie, zdjęcie do prawa jazdy, materiały do nauki ( Podręcznik kierowcy kat. A,A2,AM + płyta CD z programem egzaminacyjnym), kominiarka. Płatność za kurs w ratach.

Kategoria A2 2475zł -w cenie kursu: Badania lekarskie, zdjęcie do prawa jazdy, materiały do nauki ( Podręcznik kierowcy kat. A,A2,AM + płyta CD z programem egzaminacyjnym), kominiarka. Płatność za kurs w ratach.

Kategoria AM 1375zł – w cenie kursu: Badania lekarskie, zdjęcie do prawa jazdy, materiały do nauki ( Podręcznik kierowcy kat. A,A2,AM + płyta CD z programem egzaminacyjnym), kominiarka. Płatność za kurs w ratach.

Kategoria A+B 4775zł – w cenie kursu: Badania lekarskie, zdjęcie do prawa jazdy, materiały do nauki (Przewodnik kursanta kat. B, Podręcznik kierowcy kat. A,A2,AM + płyta CD z programem egzaminacyjnym na obie kategorie prawa jazdy), kominiarka. Płatność za kurs w ratach.

Kategoria A2+B 4775zł – w cenie kursu: Badania lekarskie, zdjęcie do prawa jazdy, materiały do nauki (Przewodnik kursanta kat. B, Podręcznik kierowcy kat. A,A2,AM + płyta CD z programem egzaminacyjnym na obie kategorie prawa jazdy), kominiarka. Płatność za kurs w ratach.

system ratalnypromocje

Dla osób, które posiagają Profil Kandydata na kierowcę – PKK i zapiszą się na kurs prawa jazdy w naszej Szkole nauki jazdy Fallcon przez internet – dodatkowy rabat w cenie kursu nawet 80zł.

Ceny kursów prawa jazdy dla posiadaczy PKK którzy zapiszą się przez internet wynoszą:

Kat B – 2645zł w cenie kursu: materiały do nauki ( Podręcznik kierowcy kat. B + płyta CD z programem egzaminacyjnym). Płatność za kurs w ratach.

Kat B automat – 2895zł w cenie kursu: materiały do nauki ( Podręcznik kierowcy kat. B + płyta CD z programem egzaminacyjnym). Płatność za kurs w ratach.

Kat A – 2395zł w cenie kursu: materiały do nauki Podręcznik kierowcy kat. A,A2,AM + płyta CD z programem egzaminacyjnym na obie kategorie prawa jazdy), kominiarka. Płatność za kurs w ratach.

Kat A2 – 2395zł w cenie kursu: materiały do nauki Podręcznik kierowcy kat. A,A2,AM + płyta CD z programem egzaminacyjnym na obie kategorie prawa jazdy), kominiarka. Płatność za kurs w ratach.

Wybierz interesującą Cię kategorię

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

Strona wykorzystuje piki cookie, aby zapewnić jak najlepszą funkcjonalność podczas przeglądania witryny. Kontynuując korzystanie ze strony lub klikając „Akceptuję” poniżej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zamknij