Kategoria A

Dla osób, które ukończyły 24 lata i chcą otrzymać prawo jazdy uprawniające do kierowania motocyklem.

Prawo jazdy kat A – Poznań

Nauka jazdy na motor – Poznań

Jeśli szukasz profesjonalnej szkoły specjalizującej się w nauce jazdy kat. A w Poznaniu, trafiłeś idealnie! Fallcon to ośrodek szkoleniowy tworzony przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy pracują w branży od lat. Ogromne doświadczenie w branży pozwoliło nam na wypracowanie skutecznych schematów pracy z kursantami, których stosowanie przynosi wymierne efekty w postaci wielu zdanych egzaminów. Aby jednak osiągnąć taki cel, konieczne jest wdrożenie odpowiednich działań w ramach nauki jazdy kat. A. Poznań to miasto, w którym poruszanie się jednośladem staje się coraz popularniejsze. Stąd również do egzaminu państwowego przystępuje więcej kursantów, pragnąc zdobyć wymarzone uprawnienia do kierowania motocyklami. Chcemy pomagać spełniać takie marzenia, dlatego prowadzimy profesjonalną naukę przygotowującą do uzyskania prawa jazdy na motor w Poznaniu. Stoi za nami przede wszystkim ogromne doświadczenie oraz umiejętność pracy z kursantami, które szybko procentują na wielu zdanych egzaminach państwowych.

Bezpieczna i komfortowa nauka jazdy kat. A – Poznań

Choć chęć uzyskania upragnionego dokumentu uprawniającego do samodzielnego poruszania się jednośladem może być bardzo duża, to czasem stres przed przystąpieniem do egzaminu państwowego może być jeszcze większy. Jako doświadczony zespół instruktorów wiemy o tym najlepiej, dlatego w ramach nauki jazdy kat. A w Poznaniu dbamy o względy praktyczne, ale nie tylko. Uczymy naszych kursantów przepisów i zasad ruchu drogowego oraz umiejętności poruszania się na placu manewrowy i w mieście. Jednocześnie dbamy o to, aby każdy kursant czuł się na jazdach w pełni komfortowo. Jest to podstawa do budowania pewności za kierownicą jednośladu, co bezpośrednio przekłada się na sukces podczas egzaminu na prawo jazdy na motor. Poznań stanowi miasto, w którym dbamy o każdego kursanta – gwarantujemy przyjemną atmosferę i indywidualne podejście. Zdajemy sobie sprawę, że każdy kursant jest inny, dlatego nigdy nie wywieramy presji. Jesteśmy cierpliwi i opanowani. Wiemy, że egzamin na prawo jazdy kat. A wiąże się z dużym stresem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o dobre samopoczucie kursantów.

Prawo jazdy kat. A Poznań – kurs na motor w atrakcyjnej cenie

Chcesz zdobyć prawo jazdy na motor, jednak nie dysponujesz dużym budżetem? Wbrew pozorom uzyskanie upragnionego elementu wcale nie musi być tak skomplikowane pod tym względem. Nasze działania w ramach nauki jazdy kat. A w Poznaniu mogą być tego najlepszym przykładem. Z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta. Gwarantujemy wysoką jakość usług w bardzo atrakcyjnych cenach, które z pewnością nie obciążą Twojego portfela. Według opinii klientów jesteśmy jedną z najtańszych szkół jazdy w Poznaniu. Za kurs prawa jazdy kat.A (Poznań) możesz zapłacić jednorazowo lub w ratach 0%. Zapraszamy serdecznie!

Prawo jazdy na motor Poznań – opinie naszych kursantów

Nasza szkoła jazdy cieszy się świetnymi opiniami. Priorytetem w trakcie przygotowania do państwowego egzaminu na prawo jazdy na motor w Poznaniu jest dla nas przede wszystkim prowadzenie każdej jazdy w jak najlepszej, komfortowej atmosferze. Doskonale wiemy, że to jeden z głównych czynników decydujących o końcowym powodzeniu kursu. Na co dzień pojawia się wiele sytuacji stresowych w ruchu drogowym, a szczególnie wtedy, gdy kursanci dopiero nabywają nowe umiejętności. Naszą rolą jest przede wszystkim przygotowanie przyszłego kierowcy do każdej ewentualności, jednocześnie podsuwając mu odpowiednie rozwiązania. Z tego powodu klienci doceniają nas za wysoką skuteczność, cierpliwość i indywidualne podejście. Jesteśmy chwaleni również za wyrozumiałość, obecną podczas każdej godziny nauki jazdy kat. A. Poznań to miasto, w którym z nami istnieje możliwość skutecznego przygotowania do uzyskania upragnionego dokumentu. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przekażemy Ci dokładne informacje i odpowiemy na wszystkie pytania.

Cena kursu po zapisie przez internet – 2475zł
Pierwsza rata to tylko 300zł
Płatność za kurs w dogodnych ratach odsetki 0% lub całości

Badania lekarskie – wymagane przy wyrabianiu PKK
Materiały do nauki – książka i płyta CD z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych . Poznanie tych pytań, ułatwi zdanie egzaminu teoretycznego.
Zdjęcie do prawa jazdy – wymagane przy wyrabianiu PKK
Egzaminy wewnętrzne z teorii i praktyki.
Kominiarka ( gwarancja czystego kasku ).
Dodatkowo oferujemy dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych na 90 dni – dopłata 15zł
Wykłady 30 godzin ( 1 godz. = 45 minut ) Zapraszamy na wykłady w trybie e-learning, wykłady bez wychodzenia z domu.
Jazdy 20 godzin ( 1 godz. = 60 minut YAMAHA MT07 – nowy pojazd egzaminacyjny )
Realizacja zadań na placu manewrowym ( zobacz zadania egzaminacyjne )
Realizacja zadań w ruchu miejskim
Rabat 10% na zakup akcesori motocyklowych w sklepie serwismotocyklowy ( kaski, kombinezony, kurtki, rękawice itd. )

Wybierz interesującą Cię kategorię

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

Strona wykorzystuje piki cookie, aby zapewnić jak najlepszą funkcjonalność podczas przeglądania witryny. Kontynuując korzystanie ze strony lub klikając „Akceptuję” poniżej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zamknij