Kategoria A2+B

Dla osób, które ukończyły 24 lata i chcą otrzymać prawo jazdy uprawniające do kierowania motocyklem oraz samochodem osobowym.

Witaj w rodzinie kierowców…

Zapraszamy na kurs prawa jazdy kategorii A2 w Poznaniu. Cena kursu kat. A2 w OSK FALLCON w stosunku do oferty jest jedyną na rynku poznańskim. Kursy nauki jazdy prowadzą instruktorzy z doświadczeniem. Plac manewrowy, przystosowany do wykonywania aktualnych zadań egzaminacyjnych, urządzenia do pomiaru prędkości najazdowej motocykla w trakcie nauki, a potem egzaminu wewnętrznego. Plac manewrowy zlokalizowany 800m od WORD Poznań, wyjeżdżając na jazdy w ruchu miejskim automatycznie znajdujesz się na potencjalnej trasie egzaminacyjnej kat. A2. Nowe motocykle Yamaha MT07 – pojazdy egzaminacyjne w WORD Poznań. System łączności instruktor – kursant systemem BT City. Zapraszamy na wykłady w trybie e-learning, wykłady przez internet, bez wychodzenia z domu, lub tradycyjnie w naszej sali wykładowej ( decyzja należy do Państwa ). Zobacz szczegóły naszej oferty na kat A2. Kompleksowa obsługa, współpracujący z nami lekarz, fotograf umówi się z kursantem indywidualnie. Nasi kursanci otrzymują 10% rabatu na zakupy części motocyklowych i ubioru w sklepie serwis motocyklowy. Sprawdź całkowity koszt zdobycia prawa jazdy kat.A2 Posiadamy identyczny miernik prędkości jak w WORD Poznań – sprawdź dane

Zapraszamy na kurs prawa jazdy kategorii B w Poznaniu. Nauka jazdy na Samochodach KIA RIO pojazdy egzaminacyjne w WORD Poznań . Jazdy rozpoczynamy w miejscach wyznaczonych przez kursanta. Sala wykładowa w centrum. Plac manewrowy przystosowany do wykonywania aktualnych zadań egzaminacyjnych na kategorie A A2 AM B. Zapraszamy na wykłady w trybie e-learning, wykłady przez internet, bez wychodzenia z domu, lub tradycyjnie w naszej sali wykładowej ( decyzja należy do Państwa ). Zobacz szczegóły naszej oferty na kat B. Kompleksowa obsługa, współpracujący z nami lekarz, fotograf umówi się z kursantem indywidualnie. Sprawdź całkowity koszt zdobycia prawa jazdy kat B.

 

Dzięki naszej ofercie dołączysz do grona motocyklistów.

Cena kursu po zapisie przez internet – 4775zł

Pierwsza rata to tylko 300zł
Płatność za kurs w dogodnych ratach odsetki 0% lub całości

Badania lekarskie – wymagane przy wyrabianiu PKK
Materiały do nauki – książka i płyta CD z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych . Poznanie tych pytań, ułatwi zdanie egzaminu teoretycznego.
Zdjęcie do prawa jazdy – wymagane przy wyrabianiu PKK
Egzaminy wewnętrzne z teorii i praktyki.
Kominiarka ( gwarancja czystego kasku ).
Dodatkowo oferujemy dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych na 90 dni – dopłata 15zł

Wykłady 40 godzin ( 1 godz. = 45 minut )
Jazdy 20 godzin ( 1 godz. = 60 minut YAMAHA MT07 – nowy pojazd egzaminacyjny kat A )
Jazdy 30 godzin ( 1 godz. = 60 minut KIA RIO – kat. B)
Realizacja zadań na placu manewrowym ( zobacz zadania egzaminacyjne )
Realizacja zadań w ruchu miejskim
Rabat 10% na zakup akcesori motocyklowych w sklepie serwismotocyklowy ( kaski, kombinezony, kurtki, rękawice itd. )

Wybierz interesującą Cię kategorię

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

Strona wykorzystuje piki cookie, aby zapewnić jak najlepszą funkcjonalność podczas przeglądania witryny. Kontynuując korzystanie ze strony lub klikając „Akceptuję” poniżej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zamknij