Kategoria AM

Dla osób, które ukończyły 14 lata i chcą otrzymać prawo jazdy uprawniające do kierowania skuterem.

Prawo jazdy kat AM – Poznań

Zapraszamy na kurs prawa jazdy kategorii AM w Poznaniu. Kursy nauki jazdy prowadzą instruktorzy z doświadczeniem. Plac manewrowy przystosowany do wykonywania aktualnych zadań egzaminacyjnych. Nowe motorowery Junak ZN50, pojazd egzaminacyjny w WORD Poznań . Zapraszamy na wykłady w trybie e-learning, wykłady bez wychodzenia z domu. Jaką formę wykładów wybrać ? Nie mam czasu chodzić na wykłady stacjonarne ( różne godziny pracy, zajęć ), więc wykłady w trybie e – learning. Jednak wykłady w trybie stacjonarnym to bezpośredni kontakt z wykładowcą, zadawanie pytań na bieżąco, konwersacja.
Mamy dla Państwa super ofertę wykładów tzw. wykładów łączonych. Na potrzeby programu szkolenia, zaliczamy wykłady przez internet, równocześnie kursant dostaje od nas grafik wykładów stacjonarnych na które może uczęszczać w terminach, które nie kolidują z innymi terminami Państwa zajęć. Oferta bez dodatkowych kosztów, kursant uzupełnia swoją wiedzę, bez żadnych ograniczeń. Ta forma realizacji zajęć teoretycznych rozwiązuje wszystkie Państwa dylematy.

Kurs prawo jazdy AM – Poznań

Kurs na prawo jazdy kategorii AM jest przeznaczony dla młodych osób, które ukończyły 14. rok życia i chcą nauczyć się, jak kierować motorowerem, oraz poznać zasady ruchu drogowego. Stawiamy przede wszystkim na komfort kursantów, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować wykłady e-learningowe, które można obejrzeć we własnym domu. Nadal jednak oferujemy pomoc naszych ekspertów – chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie i jesteśmy przekonani, że kurs na prawo jazdy AM w Poznaniu okaże się dobrą zabawą.

 

Dzięki naszej ofercie dołączysz do grona motocyklistów.

Cena kursu po zapisie przez internet – 1375zł
Pierwsza rata to tylko 300zł
Płatność za kurs w dogodnych ratach odsetki 0% lub całości

Badania lekarskie – wymagane przy wyrabianiu PKK
Materiały do nauki – książka i płyta CD z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych . Poznanie tych pytań, ułatwi zdanie egzaminu teoretycznego.
Zdjęcie do prawa jazdy – wymagane przy wyrabianiu PKK
Egzaminy wewnętrzne z teorii i praktyki.
Kominiarka ( gwarancja czystego kasku ).
Dodatkowo oferujemy dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych na 90 dni – dopłata 15zł

Wykłady 30 godzin ( 1 godz. = 45 minut ) Zapraszamy na wykłady w trybie e-learning, wykłady bez wychodzenia z domu.
Jazdy 10 godzin ( 1 godz. = 60 minut Junak )
Realizacja zadań na placu manewrowym ( zobacz zadania egzaminacyjne )
Realizacja zadań w ruchu miejskim
Rabat 10% na zakup akcesori motocyklowych w sklepie serwismotocyklowy ( kaski, kombinezony, kurtki, rękawice itd. )

Kurs na prawo jazdy AM w Poznaniu

Jazda na motorowerze jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla każdej osoby, której zależy na szybkim przemieszczaniu się i wygodzie. Kupując klasyczny motorower czy elegancki skuter, należy posiadać odpowiednie umiejętności oraz wiedzę, żeby nie stwarzać zagrożenia na drodze. Kurs nie jest skomplikowany i doskonale przygotowuje do egzaminu na prawo jazdy kategorii AM. Jesteśmy wymagający, ale skutecznie przekazujemy wiedzę, dlatego wewnętrzne egzaminy teoretyczne oraz praktyczne nie stanowią większego problemu i zdają je wszyscy nasi kursanci!

Kurs na prawo jazdy AM w Poznaniu jest jednocześnie dobrą okazją do poznania podstawowych zasad ruchu drogowego, a wiedza ta będzie nieocenioną pomocą w razie późniejszego zdawania prawa jazdy kategorii B, czyli uprawniającego do poruszania się samochodami osobowymi.

Zachęcamy również do skorzystania z innych kursów oferowanych przez naszą firmę.

Wybierz interesującą Cię kategorię

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

Strona wykorzystuje piki cookie, aby zapewnić jak najlepszą funkcjonalność podczas przeglądania witryny. Kontynuując korzystanie ze strony lub klikając „Akceptuję” poniżej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zamknij