E-learning – nauka jazdy przez internet

Zapraszamy na kurs nauki jazdy kat. A, A2, AM, B w trybie e learning. Zajęcia teoretyczne możemy realizować przez internet, bez wychodzenia z domu. Nowe przepisy, które weszły w życie 19.01.2013r umożliwiają taką forme szkolenia. Idealna oferta dla osób zapracowanych, nie mających czasu uczęszczać na wykłady w klasyczny sposób ” sala wykładowa „. Wyjazdy na wakacje, delegacje, praca w systemach wielozmianowych, nie stanowią już problemu, wystarczy dostęp do internetu i komputer. Odpoczywając na Bora Bora zaliczamy zajęcia teoretyczne na prawo jazdy, wracamy z wakacji i realizujemy zajęcia praktyczne nauki jazdy.

Uwaga !

Przez internet zaliczamy 24 godzin zajęć teoretycznych, 4 godziny z zajęć pierwszej pomocy  przedlekarskiej, 2 godziny ćwiczeń, musi odbyć się na sali wykładowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kursanci zaliczający wykłady teoretyczne przez internet otrzymują materiały szkoleniowe w cenie kursu.

 

E-kursy to zbiór internetowych lekcji i ćwiczeń oraz oficjalnych państwowych testów egzaminacyjnych. Całość opracowana została z myślą o maksymalnej prostocie obsługi i maksymalnej użyteczności. Przygotowany został między innymi panel do obserwowania przez kursantów swoich postępów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaką formę wykładów wybrać ? Nie mam czasu chodzić na wykłady stacjonarne ( różne godziny pracy, zajęć ), więc wykłady w trybie e – learning. Jednak wykłady w trybie stacjonarnym to bezpośredni kontakt z wykładowcą, zadawanie pytań na bieżąco, konwersacja.

Mamy dla Państwa super ofertę wykładów tzw. wykładów łączonych. Na potrzeby programu szkolenia, zaliczamy wykłady przez internet, równocześnie kursant dostaje od nas grafik wykładów stacjonarnych na które może uczęszczać w terminach, które nie kolidują z innymi terminami Państwa zajęć. Oferta bez dodatkowych kosztów, kursant uzupełnia swoją wiedzę, bez żadnych ograniczeń. Ta forma realizacji zajęć teoretycznych rozwiązuje wszystkie Państwa dylematy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak działamy ? Prosta szybka obsługa kursanta

Kursant zapisuje się na kurs, korzystając z formularza „zapisz sie na kurs przez internet„, ( bez wychodzenia z domu )

oddzwaniamy, dopracowujemy szczegóły, ( bez wychodzenia z domu )

wpłata na  I raty za kurs (300zł), ( bez wychodzenia z domu )

kursant dostaje namiary na naszego lekarza i fotografa,

kursant informuje nas o załatwieniu PKK ( bez wychodzenia z domu )

dzwonimy zapraszamy na rozpoczęcie kursu. ( na pierwszych zajęciach kursant otrzymuje materiały do nauki  )

 

W razie pytań proszę dzwonić tel. 604796978 lub wypełnić formularz

„masz pytanie oddzwaniamy”.

Wybierz interesującą Cię kategorię

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

Strona wykorzystuje piki cookie, aby zapewnić jak najlepszą funkcjonalność podczas przeglądania witryny. Kontynuując korzystanie ze strony lub klikając „Akceptuję” poniżej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zamknij