Kategoria B - Kurs Podstawowy

Dla osób, które ukończyły 17 lat oraz 9 miesięcy i chcą otrzymać prawo jazdy uprawniające do kierowania pojazdem osobowym.

Prawo jazdy kat B – Poznań

Zapraszamy na kurs prawa jazdy kategorii B w Poznaniu. Nauka jazdy na Samochodach KIA RIO pojazdy egzaminacyjne w WORD Poznań . Jazdy rozpoczynamy w miejscach wyznaczonych przez kursanta. Sala wykladowa w centrum. Plac manewrowy przystosowany do wykonywania aktualnych zadań egzaminacyjnych na kategorie A A2 AM B. Zapraszamy na wykłady w trybie e-learning, wykłady przez internet, bez wychodzenia z domu, lub tradycyjnie w naszej sali wykładowej ( decyzja należy do Państwa ). Zobacz szczegóły naszej oferty na kat B. Kompleksowa obsługa, współpracujący z nami lekarz, fotograf umówi się z kursantem indywidualnie. Sprawdź calkowity koszt zdobycia prawa jazdy kat B.

 

 

Cena kursu po zapisie przez internet – 2025zł

Pierwsza rata to tylko 300zł
Płatność za kurs w dogodnych ratach odsetki 0% lub całości

Badania lekarskie – wymagane przy wyrabianiu PKK
Materiały do nauki – książka i płyta CD z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych . Poznanie tych pytań, ułatwi zdanie egzaminu teoretycznego.
Zdjęcie do prawa jazdy – wymagane przy wyrabianiu PKK
Egzaminy wewnętrzne z teorii i praktyki.
Dodatkowo oferujemy dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych na 90 dni – dopłata 15zł

Wykłady 30 godzin ( 1 godz. = 45 minut ) Zapraszamy na wykłady w trybie e-learning, wykłady bez wychodzenia z domu.
Jazdy 30 godzin ( 1 godz. = 60 minut KIA RIO – nowy pojazd egzaminacyjny )
Realizacja zadań na placu manewrowym ( zobacz zadania egzaminacyjne )
Realizacja zadań w ruchu miejskim
Oferujemy obecność, ” wsparcie „ instruktora na egzaminie państwowym, bez dodatkowych kosztów. zobacz Egzamin państwowy na prawo jazdy w obecności instruktora.
Jazdy rozpoczynamy i kończymy w miejscu wyznaczonym przez kursanta.
Rabat 10% na zakup akcesori motocyklowych w sklepie serwismotocyklowy ( kaski, kombinezony, kurtki, rękawice itd. )

Uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych są dziś niezwykle przydatne. Coraz więcej pracodawców zaczyna wymagać posiadania prawa jazdy kategorii B, ponieważ praca wykonywana na konkretnych stanowiskach wymaga np. dojazdu do klienta. Oprócz tego, że prawo jazdy może przydać się w miejscu zatrudnienia, zdecydowanie ułatwia ono życie na co dzień i daje posiadaczom ogromne możliwości. Zanim jednak zdobędziemy upragniony dokument, zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w naszym kraju, jesteśmy zobowiązani do odbycia odpowiedniego kursu. Nauki jazdy na prawo jazdy kat. B w Poznaniu i wszystkich innych miastach w Polsce mogą być prowadzone tylko przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia i doświadczenie. Jednak poza kwestiami formalnymi dobrze byłoby, aby nauczyciel jazdy miał odpowiednie i profesjonalne podejście do osoby uczącej się, chętnie dzielił się wiedzą i dawał wartościowe wskazówki, które sprawią, że świeżo upieczony kierowca już na samym początku będzie czuł się pewniej na drodze, co przełoży się na lepszą jazdę. Jeśli poszukujesz miejsca, w którym instruktorzy mają wszystkie te cechy, to doskonale trafiłeś. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nauka jazdy kat. B – Poznań

Działamy na rynku już od jakiegoś czasu, każdego roku szkoląc wielu przyszłych kierowców. Wybierając nas, możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, abyś jak najszybciej uzyskał uprawnienia do kierowania samochodem.

Wybierz interesującą Cię kategorię

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

Strona wykorzystuje piki cookie, aby zapewnić jak najlepszą funkcjonalność podczas przeglądania witryny. Kontynuując korzystanie ze strony lub klikając „Akceptuję” poniżej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zamknij