Kategoria B - Kurs Automat

Dla osób, które ukończyły 17 lat oraz 9 miesięcy i chcą otrzymać prawo jazdy uprawniające do kierowania pojazdem osobowym z automatyczną skrzynią biegów.

Prawo jazdy kat B automat – Poznań

  Zapraszamy na kurs prawa jazdy kategorii B automat w Poznaniu. Nauka jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Jazdy rozpoczynamy w miejscach wyznaczonych przez kursanta. Sala wykładowa w centrum. Plac manewrowy przystosowany do wykonywania aktualnych zadań egzaminacyjnych na kategorie A A2 AM B. Zapraszamy na wykłady w trybie e-learning, wykłady przez internet, bez wychodzenia z domu, lub tradycyjnie w naszej sali wykładowej ( decyzja należy do Państwa ). Zobacz szczegóły naszej oferty na kat B. Kompleksowa obsługa, współpracujący z nami lekarz, fotograf umówi się z kursantem indywidualnie. Sprawdź całkowity koszt zdobycia prawa jazdy kat B.

Nauka jazdy kat. B na automat w Poznaniu to coraz popularniejszy wybór wśród zainteresowanych posiadaniem uprawnień do prowadzenia samochodów z automatyczną skrzynia biegów. Koncerny samochodowe znacznie częściej decydują się na produkcję pojazdów w automacie. Nie muszą więc Państwo obawiać się, że nie znajdą później auta, którym mogliby się poruszać. To również o wiele wygodniejsze rozwiązanie, które poleca się każdemu, a w szczególności osobom, które na przykład w starszym wieku chciałyby wyrobić dokument. Samochód z automatem nie posiada skrzyni biegów, jest więc łatwiejszy w obsłudze, co z kolei przekłada się na większe bezpieczeństwo i komfort jazdy. Muszą Państwo opanować jedynie umiejętność posługiwania się pedałem gazu i hamulcem. Ta forma prowadzenie auta ma wiele korzyści i zalet, i warto rozważyć ją w trakcie wybierania kursu na prawo jazdy.

Prawo jazdy kategorii B na automat uprawnia do prowadzenia tych samych pojazdów co kategoria B, jednak z ograniczeniem do pojazdów wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów. Gdy w przyszłości zechcesz prowadzić pojazdy z manualną skrzynią biegów nie trzeba ponawiać kursu na prawo jazdy. Wystarczy wówczas udać się na egzamin państwowy. Zdajesz wtedy tylko egzamin praktyczny pojazdem wyposażonym w manualną skrzynię biegów.

Proces szkolenia części praktycznej czyli jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów  jest dużo łatwiejszy, nie interesuje nas sprzęgło, zmiana biegów, po prostu automat ( lewa noga odpoczywa ). Egzamin państwowy zdajesz pojazdem na którym uczyłeś się . W przyszłości łatwiej będzie zdać egzamin z manualną skrzynią biegów.

Podstawiamy nasz pojazd szkoleniowo – egzaminacyjny na egzamin Państwowy, dla kursantów z innych ośrodków szkolenia. Koszt udostępnienia samochodu na egzamin to 175zł. – Renault Clio IV.

Nasz pojazd szkoleniowy na prawo jazdy kat. B – automat, zgrabny, zwinny Opel Corsa. Do naszej floty pojazdów z  automatyczną skrzynią biegów dołączamy elegancki Renault CLIO IV.

Serdecznie zapraszamy na kurs prawa jazdy kat. B automat na naszym nowym pojeździe Renault CLIO IV.

Kurs rozpoczynamy od części teoretycznej, w której opanują Państwo zasady i przepisy Kodeksu Drogowego, co zostanie potem wykorzystane podczas egzaminu teoretycznego. Następnie umawiamy jazdy w wybranych przez Państwa terminach. Podczas trwania całego kursu na prawo jazdy automat w Poznaniu wykorzystać mogą Państwo udostępniane przez nas materiały dydaktyczne (podręcznik z płytą CD i aktualną bazą pytań egzaminacyjnych). Przeprowadzamy wewnętrzny egzamin, zarówno teoretyczny, jak i praktyczny. Nasi instruktorzy służą pomocą, radą i wsparciem na każdym etapie przygotowania do egzaminu państwowego. Robimy wszystko, aby nasi kursanci byli zadowoleni z efektów pracy. W razie pytań i wątpliwości dotyczących przebiegu kursu, zapraszamy do naszego biura lub telefonicznie udzielimy odpowiedzi.

 

Dzięki naszej ofercie dołączysz do grona kierowców.

Cena kursu po zapisie przez internet – 235zł
Pierwsza rata to tylko 300zł
Płatność za kurs w dogodnych ratach odsetki 0% lub całości

Badania lekarskie – wymagane przy wyrabianiu PKK
Materiały do nauki – książka i płyta CD z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych . Poznanie tych pytań, ułatwi zdanie egzaminu teoretycznego.
Zdjęcie do prawa jazdy – wymagane przy wyrabianiu PKK
Egzaminy wewnętrzne z teorii i praktyki.
Dodatkowo oferujemy dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych na 90 dni – dopłata 15zł

Wykłady 30 godzin ( 1 godz. = 45 minut ) Zapraszamy na wykłady w trybie e-learning, wykłady bez wychodzenia z domu.
Jazdy 30 godzin ( 1 godz. = 60 minut Renault CLIO IV – Twój pojazd egzaminacyjny )
Realizacja zadań na placu manewrowym ( zobacz zadania egzaminacyjne )
Realizacja zadań w ruchu miejskim
Oferujemy obecność, ” wsparcie „ instruktora na egzaminie państwowym, bez dodatkowych kosztów. zobacz Egzamin państwowy na prawo jazdy w obecności instruktora.
Jazdy rozpoczynamy i kończymy w miejscu wyznaczonym przez kursanta.
Rabat 10% na zakup akcesorii motocyklowych w sklepie serwis motocyklowy ( kaski, kombinezony, kurtki, rękawice itd. )

Wybierz interesującą Cię kategorię

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

Strona wykorzystuje piki cookie, aby zapewnić jak najlepszą funkcjonalność podczas przeglądania witryny. Kontynuując korzystanie ze strony lub klikając „Akceptuję” poniżej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zamknij