Egzamin na prawo jazdy w obecności instruktora

Zastanawiasz się co to za oferta ? Ja i mój instruktor razem na egzaminie praktycznym po co ?. W OSK FALLCON oferujemy obecnośćTwojego instruktora na egzaminie, bez dodatkowych opłat. Zminimalizuj stres egzaminacyjny.

Nasze wieloletnie doświadczenie potwierdza statystyki, że 80% egzaminów z wynikiem negatywnym to efekt stresu. Pośpiech, zapominanie, rozkojarzenie, drżące nogi, szybko bijące serce… Typowe objawy stresu są najczęściej przyczyną błędów na egzaminie. Łatwo znaleźć porady typu „co zrobić, aby sobie poradzić ze stresem”. Ale kto odpowiada na pytanie: jak zastosować tą informację? Kto uczy „jak działać”, aby Stres mobilizował, a nie paraliżował? A stres na egzaminie będzie na 100%
Pozwolimy sobie zacytować komentarze kursantów po egzaminie.
Pani Agnieszka ” Tak mi drżała noga, że nie mogłam utrzymać pedału sprzęgła „
Marcin, rodzice posiadają firmę spedycyjną, nieoficjalnie jeździ pojazdami ciężarowymi, manewry na placu manewrowym wykonywał z ” piskiem opon „.
Najczęstsze słowa instruktora to ” Marcin wolniej ” manewry, jazda w ruchu miejskim, wykonywane bezbłędnie.
Po egzaminie dzwoni i mówi, ” padłem na parkowaniu przodem „.
Nasze pytanie jak to zrobiłeś ? Odpowiedź nie wiem.

Egzamin na na prawo jazdy stres stres, stres, stres,
Nasza oferta obecności instruktora na egzaminie ze swoim kursantem, ma zminimalizować sters egzaminacyjny. Świadomość, że na tylnim siedzeniu siedzi znajoma osoba, która duchem i ciałem jest z Nami, dodaje kursantowi pewności siebie i uspokaja, a to pomoże, ułatwi zdać egzamin. Stawiamy na kompleksowe podejście do naszego klienta i zależy nam na tym w OSK FALLCON, aby kursant był zadowolony, obsłużony profesjonalnie od chwili zapisu na kurs prawa jazdy, do momentu jego odebrania.

Wybierz interesującą Cię kategorię

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

Strona wykorzystuje piki cookie, aby zapewnić jak najlepszą funkcjonalność podczas przeglądania witryny. Kontynuując korzystanie ze strony lub klikając „Akceptuję” poniżej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zamknij